Úvod » OBCHODNÍ PODMÍNKY

Repliky hodinek odolné proti nárazu, zrychlení, vibracím a páduRugby, známé jako volně plynoucí hra kombinující strategii, rychlost a sílu, je plně kontaktní sport. Od skrumáže – kdy se míč kutálí do tunelu mezi protivníky – až po kontaktní situace vytvářející prostor, který hráči potřebují k útoku – tackly, rucks a mauls, odpor je více než nezbytným předpokladem.
 

 

Nejtvrdší sport na světě odhaluje hráče ragby a jejich vybavení až 9 km běhu na hřišti o šířce 70 m a 100 m dlouhém během 80minutové hry, vydrží až 50 zápasů a neustálé 10G srážky s protivníky (přibližný dopad, který ustojíte během autonehoda). Z pánů mimo hřiště se musí stát vytrvalostní sportovci a na hřišti ti nejsilnější a postit se. Když se hráči z každé strany na sebe navážou uzamčením ramen, zatímco stojí proti sobě s míčem na zemi mezi nimi, vytvoří se ruck. I když hráči ve skutečnosti nemohou nosit repliky hodinek během zápasu, drží se jeden druhého, padají na zem a jsou velmi vystaveni prvkům, které I.N.O.X. snesou, protože jsou to hodinky extrémně odolné proti nárazům. Dobře vyrobené a se skvělými detaily, tyto hodinky rozhodně stojí za peníze a jsou to pravděpodobně jedny z nejlépe vypadajících replik hodinek. repliky hodinek

 

Dva soupeřící týmy finále Světového poháru v ragby 2022 – All Blacks (Nový Zéland) a Wallabies (Austrálie) – byly připraveny na všechny eventuality a rozhodně vydržely a vypořádaly se s živly během soutěže a 7 zápasů, které se hrály, aby dosáhly finále. Pokud jsou rucky ty nejnebezpečnější, jsou stejně důležité jako skrumáže a line-outy, stejně jako u maulů, jejichž cílem je recyklovat míč po zápase. Od elity až po základní, měli byste se soustředit na bezpečnost. Možná to na první pohled nevypadá hezky, ale uvnitř je to krásné.
 

 

 

 


Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 30. 7.2018.